FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

XV Młodzieżowe Zatargi z Teatrem

Już po raz piętnasty mamy zaszczyt zaprosić na ogólnopolskie spotkanie młodych teatrów z całego kraju. Zapraszamy do Teatru Starego w Bolesławcu, nasza scena jest otwarta dla różnych form teatralnych prezentowanych przez młodych ludzi.

Chcielibyśmy, aby właśnie Dolny Śląsk był tym miejscem, gdzie chętnie przyjeżdża się prezentować swoją pasję, pracę i twórczość. Nasza piętnastoletnia tradycja organizowania tego spotkania gwarantuje, że za każdym razem, co roku jest to dla nas ważne i niesamowite wydarzenie kulturalne.

Festiwal ma formę konkursową i młode teatry będzie oceniać profesjonalne jury. Planujemy również imprezy towarzyszące, w tym warsztaty.

Festiwal odbędzie się w dniach 23 -25 marca  2018 roku w Teatrze Starym w Bolesławcu.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem (pobierz regulamin) i terminowe wysłanie zgłoszeń (pobierz kartę) wraz z nagraniem spektaklu w nieprzekraczalnym terminie 11 lutego 2018 roku (data nadania) na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego

ul. Grunwaldzka 5, 59 - 700 Bolesławiec

z dopiskiem:

XV Młodzieżowe Zatargi z Teatrem

lub drogą internetową na adres: mdkboleslawiec@interia.pl

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego i Teatr Stary w Bolesławcu

Koordynator festiwalu: Aneta Ćwieluch (cwieluch@poczta.onet.pl)