Nowy rok rozpoczął się wystrzałowo! Czworo podopiecznych Rolanda Lippika – naszego trenera brydża sportowego – zdobyło czołowe miejsca w IV Turnieju Par Mistrzostw Młodzieży Szkolnej Dolnego Śląska w Brydżu Sportowym (22.01.). Turniej odbył się we Wrocławiu.
Znakomity wynik osiągnęli Nadia Rudzik i Artur Haister. Zajęli II miejsce, uzyskując 65,68%. Równie dobrze zaprezentowali się Dominik Majewski i Szymon Hyjek, którzy wywalczyli VIII miejsce z wynikiem 55,45%. Serdecznie gratulujemy! W całym turnieju, w kategorii szkół średnich startowały 22 pary.