Sukces na Dziecięco-młodzieżowych Konfrontacjach Teatralnych TEATRRRAŁKI! Nasza grupa Smyki zdobyła wyróżnienie za spektakl pt. „Beretowo”. Z kolei Teatr Re/Aktor wrócił z Jeleniej Góry z III nagrodą za spektakl pt. „Nuda”. Wszystko wyreżyserowała Aneta Ćwieluch. Warto dodać, że festiwal ma rangę międzynarodową, a w tym roku wystąpiła na nim rekordowa liczba grup teatralnych z Polski i Czech. Serdecznie gratulujemy. Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko/MDK

