Ludzie potrzebują bajek. Bardzo potrzebują chociaż na chwilę przenieść się do baśniowego świata fantazji. I tu, zjawiamy się my, czyli MDK i Teatr Stary i serwujemy rozrywkę na najwyższym bajkowym poziomie! Spektakl pt. „O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry” przygotowany przez grupę plastyczno-teatralną KREATORKI zapełnił widownię do ostatniego miejsca. Był żart i życiowe mądrości. A wszystko pięknie zagrane przez dziewczęta w wieku 7 i 8 lat oraz jedną sześciolatkę. Spektakl wyreżyserowała Renata Dorosz.
Ponownie „O mądrej królewnie…” zobaczyć będzie można już 13 czerwca. Zapraszamy do Teatru Starego o godzinie 18:00. Tym razem wystąpi starsza grupa KREATOREK. Wstęp oczywiście wolny. Więcej zdjęć TUTAJ.
FOT. Ilona Parejko

