Nikt nie chce w to wierzyć, ale Pracownia 16 prowadzona przez Katarzynę Sas kończy już 20 lat! Z tej okazji urządza małe przyjęcie. Jeśli pogoda pozwoli, odbędzie się ono w ogrodzie MDK, a jeśli będzie za zimno, to tradycyjnie spotkamy się w Galerii Teatru Starego. A co w programie? Uroczyste odsłonięcie muralu w naszym ogrodzie, wystawa

Pracownia Teatralna FormaT działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na otwarcie sezonu teatralnego. Na dobry początek proponuje spektakl „Planeta Bis” w wykonaniu Teatru Formalina. Po kilkuletniej przerwie spotkamy się z bohaterkami „Planety B”. Jak sobie radzą na osiedlu? Czy dalej marzą o wielkim mieście i czy nadal przytłacza je nuda?