Ferie dla uczestników zajęć stałych
W czasie ferii zimowych część stałych zajęć jest odwołana, część odbywa się w innych godzinach niż zwykle. Prosimy o zapoznanie się z planem zajęć.
Rysunek i malarstwo - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-13.15 | ||||
22-26 stycznia | 9.00-13.15 |
Plastyka i ceramika dla najmłodszych - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-10.30 | ||||
22-26 stycznia | 9.00-10.30 |
Ceramika dla dorosłych - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-12.00 | ||||
22-26 stycznia | 9.00-12.00 |
Ceramika dla początkujących - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-10.30 | ||||
22-26 stycznia | 9.00-10.30 |
Ceramika dla średnio zaawansowanych - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 10.00-11.30 | ||||
22-26 stycznia | 10.00-11.30 |
Ceramika dla zaawansowanych - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 10.45-12.15 | ||||
22-26 stycznia | 10.45-12.15 |
Plastyka dla najmłodszych - Joanna Mysłek-Michnowska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-9.45 | ||||
22-26 stycznia | 9.00-9.45 |
Zajęcia sztalugowe - Joanna Mysłek-Michnowska (zastępstwo za Barbarę Bednarowicz) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 10.45-13.00 | ||||
22-26 stycznia | 10.45-13.00 |
Witraż - Katarzyna Sas | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 15.30-18.30 | ||||
22-26 stycznia | 15.30-18.30 |
Akademia malucha - Renata Dorosz | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 15.00-16.30 | 15.00-16.30 | |||
22-26 stycznia | 15.00-16.30 | 15.00-16.30 |
Kreatorki 1 - Renata Dorosz | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.45-18.15 | 16.45-18.15 | |||
22-26 stycznia | 16.45-18.15 | 16.45-18.15 |
Kreatorki 2 - Renata Dorosz | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.50-18.20 | 15.00-16.30 | |||
22-26 stycznia | 16.50-18.20 | 15.00-16.30 |
Mały Takt - Anna Leśniewska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 13.10-14.40 | 12.00-15.00 | 13.40-15.10 | ||
22-26 stycznia |
Takt - Anna Leśniewska | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 10.00-13.00 | 12.00-15.00 | 12.00-13.30 | ||
22-26 stycznia |
ZPiT Mały Bolesławiec grupa 1 - Anna Idkowiak | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 11.30-13.00 | 10.45-12.15 | |||
22-26 stycznia |
ZPiT Mały Bolesławiec grupa 2 - Anna Idkowiak | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.50-11.20 | 9.50-10.35 | |||
22-26 stycznia |
ZPiT Mały Bolesławiec grupa 2 - Anna Idkowiak | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-9.45 | 9.00-9.45 | |||
22-26 stycznia |
Teatr Re/aktor - Aneta Ćwieluch | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 9.00-13.00 | ||||
22-26 stycznia | 9.00-13.00 |
Teatr Cebóla - Aneta Ćwieluch | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 10.30-12.45 | ||||
22-26 stycznia | 10.30-12.45 |
Teatr Formalina - Aneta Ćwieluch | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 17.00-21.15 | ||||
22-26 stycznia | 17.00-21.15 |
Teatr z Jednej Gliny - Aneta Ćwieluch | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | sobota |
15-19 stycznia | 8.30-12.30 | |||||
22-26 stycznia | 8.30-12.30 |
Teatr Smyki - Aneta Ćwieluch | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 15.00-16.30 | ||||
22-26 stycznia | 15.00-16.30 |
Kreatorki 1 - Renata Dorosz | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.45-18.15 | 16.45-18.15 | |||
22-26 stycznia | 16.45-18.15 | 16.45-18.15 |
Kreatorki 2 - Renata Dorosz | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.50-18.20 | 15.00-16.30 | |||
22-26 stycznia | 16.50-18.20 | 15.00-16.30 |
Keyboard grupa 1 - Marek Łętowski | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.00-17.30 | ||||
22-26 stycznia |
Keyboard grupa 2 - Marek Łętowski | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 17.45-19.15 | ||||
22-26 stycznia |
Warsztaty wokalne grupa 1 - Marek Łętowski | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.00-17.30 | ||||
22-26 stycznia |
Warsztaty wokalne grupa 2 - Marek Łętowski | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tydzień | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
15-19 stycznia | 16.00-18.15 | ||||
22-26 stycznia |
Ferie w otwartych pracowniach
W okresie ferii zimowych zapraszamy do odwiedzenia naszych pracowni wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z zajęciami prowadzonymi w MDK. Oferujemy możliwość spróbowania swych sił w różnych dziedzinach: sztukach plastycznych, tańcu ludowym i współczesnym, zabawach literackich, modelarstwie lotniczym, śpiewie, żonglerce i brydżu sportowym. Szczegółowy program poniżej.
Zapisy przyjmujemy w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury (ul. Grunwaldzka 5, tel. 75 644 65 65) od środy 3 stycznia 2018 w godzinach 8.00-16.00.
Liczba miejsc ograniczona!