FORGOT YOUR DETAILS?

Kreacja filmowa

Prowadzący: Dariusz Dziewięcki
Aktor, reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Jego krótkometrażowy film pt. „W oparach Nikisza”, na festiwalu The 48 Hour Film Project Filmapalooza, (New Orlean 2013 roku), zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia. Nominowany był również w kategorii najlepsza reżyseria. Dodatkowym wyróżnieniem była prezentacja filmu podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.
Grupa wiekowa: od 10 lat

Zupełnie nową propozycją zajęć artystycznych w MDK-u nadchodzącym roku szkolnym jest pracownia KREACJI FILMOWEJ – jedyna tego typu pracownia w naszym mieście.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od godz. 16.00 do 19.45 oraz w środy od godz. 16.00 do 19.00 w sali nr 2.

Uczestnicy zajęć przekonają się, że aby zostać influencerem, wcale nie jest potrzebny drogi sprzęt filmowy. Bierz, co masz pod ręką, zacznij tworzyć nagrania i montuj je bez angażowania skomplikowanych narzędzi! Liczy się pomysł, kreatywność, inspiracja i… gotowe.

Filmowcy – amatorzy nauczą się kadrowania, montażu, operowania światłem i dźwiękiem, budowania scenografii. Po roku nauki, uczestnicy warsztatów będą potrafili zarejestrować i zmontować materiał filmowy gotowy do opublikowania np. na YouTubie, Tik-Toku, czy Facebooku.

grupa I (od 10 lat):
poniedziałek - godz. 16.00 - 19.45 - sala nr 2

grupa II (od 10 lat):
środa - godz. 16.00 - 19.00 - sala nr 2

Najnowsze informacje

TOP