FORGOT YOUR DETAILS?

Pracownia fotograficzna

Prowadzący: Robert Pomichter
Fotografią zajmuje się od ponad 30 lat. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Fotografii. W swojej twórczości nacisk kładzie na klimat i nastrój zdjęcia. W rzeczach oczywistych dostrzega detale niewidoczne dla innych. Jego fotografie są nostalgiczne, tajemnicze, prowokujące widza do myślenia. Członek Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera” oraz grupy twórczej "Ćwiartki Fotograficzne". Uczestnik wystaw i plenerów, laureat konkursów fotograficznych organizowanych przez BTF. Jego zdjęcia były prezentowane na wystawach lokalnych i na pokazach o randze ogólnopolskiej m.in. podczas Gorzowskich Konfrontacji Fotograficznych, podczas Krajowego Salonu Fotografii Artystycznej w Żarach, FotoArtFestivalu w Bielsku-Białej, Pomorskich Spotkań z Diaporamą w Szczecinie i wielu innych. Robert Pomichter zajmuje się edukacją fotograficzną młodzieży. W Zespole Szkół w Osiecznicy założył szkolne koło fotograficzne „Pozytyw”. Obecnie prowadzi zajęcia dla uczniów kształcących się w zawodzie technik fotografii i multimediów.


UWAGA!

Zajęcia w pracowni fotograficznej nie odbywają się z powodu remontu budynku MDK.

Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy chcą rozwijać swoją wyobraźnię, widzieć to, czego nie widzą inni. Prowadzone są w dwóch grupach: dla młodzieży początkującej (wiek 12 – 18 lat), oraz dla dorosłych. Tu zapraszamy osoby o zaawansowanych umiejętnościach.

Czego będzie można się nauczyć podczas zajęć w pracowni fotograficznej?

Program jest niezwykle bogaty: historia fotografii, podstawy obsługi aparatu, zasady kompozycji, funkcje barwy w obrazie fotograficznym, analogowe techniki fotograficzne, techniki cyfrowe, w tym komputerowa obróbka zdjęć, prace z modelem w atelier, światło i sztuka jego ustawienia, zdjęcia w plenerze, makrofotografia, fotografia otworkowa, fotografia kreatywna i wiele innych zajęć. Uczestnicy będą brać udział w warsztatach i plenerach fotograficznych.

Zajęcia w pracowni fotograficznej nie odbywają się z powodu remontu budynku MDK.

Edytuj
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
         
         

 

Zajęcia w pracowni fotograficznej nie odbywają się z powodu remontu budynku MDK.

Edytuj
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
         
         

 

Najnowsze informacje

 • Leśne sprawy

  Na scenie Teatru Starego dwadzieścioro młodych wykonawców (7.06.). Jedni poezję śpiewali, drudz...

 • Beczka całym światem jest

  O trudach bycia wychowywanym, opuszczaniu rodzinnego gniazda i jakie niebezpieczeństwa czyhają ...

 • Człowieku, nie truj!

  „Było kiedyś drzewo”, to spektakl brawurowo zagrany przez dzieci z Teatru SMYKI. Mł...

 • Chatka Górzystów w Górach Izerskich

  Pierwszy czerwca – Dzień Dziecka – spędziliśmy w górach. Najwytrwalsi uczestnicy Pracowni...

TOP