FORGOT YOUR DETAILS?

Pracownia fotograficzna

Prowadzący: Robert Pomichter
Fotografią zajmuje się od ponad 20 lat. W swojej twórczości nacisk kładzie na klimat i nastrój zdjęcia. W rzeczach oczywistych dostrzega detale niewidoczne dla innych. Jego fotografie są nostalgiczne, tajemnicze, prowokujące widza do myślenia.
Członek Bolesławieckiego Towarzystwa Fotograficznego, Grupy Twórczej „Nieformalni” oraz Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera”. Uczestnik wystaw i plenerów, laureat konkursów fotograficznych organizowanych przez BTF. Jego zdjęcia były prezentowane na wystawach lokalnych i na pokazach o randze ogólnopolskiej m.in. podczas Gorzowskich Konfrontacji fotograficznych i podczas Krajowego Salonu Fotografii Artystycznej w Żarach.
Robert Pomichter zajmuje się edukacją fotograficzną młodzieży. W Zespole Szkół w Osiecznicy założył szkolne koło fotograficzne „Pozytyw”. Obecnie pracuje jako nauczyciel przedmiotów fototechnicznych w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu. Prowadzi zajęcia dla uczniów kształcących się w zawodzie technik fotografii i multimediów.
Grupa wiekowa: od 12 lat

UWAGA!

Zajęcia w pracowni fotograficznej nie odbywają się z powodu remontu budynku MDK.

Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy chcą rozwijać swoją wyobraźnię, widzieć to, czego nie widzą inni. Prowadzone są w dwóch grupach: dla młodzieży początkującej (wiek 12 – 18 lat), oraz dla dorosłych. Tu zapraszamy osoby o zaawansowanych umiejętnościach.

Czego będzie można się nauczyć podczas zajęć w pracowni fotograficznej?

Program jest niezwykle bogaty: historia fotografii, podstawy obsługi aparatu, zasady kompozycji, funkcje barwy w obrazie fotograficznym, analogowe techniki fotograficzne, techniki cyfrowe, w tym komputerowa obróbka zdjęć, prace z modelem w atelier, światło i sztuka jego ustawienia, zdjęcia w plenerze, makrofotografia, fotografia otworkowa, fotografia kreatywna i wiele innych zajęć. Uczestnicy będą brać udział w warsztatach i plenerach fotograficznych.

Zajęcia w pracowni fotograficznej nie odbywają się z powodu remontu budynku MDK.

Edytuj
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
         
         

 

Zajęcia w pracowni fotograficznej nie odbywają się z powodu remontu budynku MDK.

Edytuj
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
         
         

 

Najnowsze informacje

TOP