FORGOT YOUR DETAILS?

Najbliższe spektakle

Wieści o spektaklach

Pracownia Teatralna FormaT działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego ponownie wystawiła swoją sztukę „Second Hand” w Teatrze Starym. Jak i za pierwszym razem, tak i teraz spektakl był fenomenalny. To było idealne zakończenie Dnia Kobiet, tym bardziej, że ze sceny po spektaklu wraz z życzeniami dla Drogich Pań posypały się i cukierki. Fot.
Premiera spektaklu „Skrzydła i garby” w reżyserii Anety Ćwieluch, przygotowany przez grupę teatralną RE/AKTOR z Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego dobiegł końca. Spektakl prezentowany w ramach Teatralnych Czwartków, opowiadał o celach i marzeniach tak różnych dla dzieci jak i ich rodziców.  
Premiera spektaklu Teatru z Jednej Gliny „Łopuch srebrzysty” w reżyserii Anety Ćwieluch już za nami. Inspiracją do powstania spektaklu była poezja Mirona Białoszewskiego i teksty własne  grupy.
Rok 2018/2019 to z pewnością rok sukcesów nowej grupy teatralnej Budka Telefoniczna i jej spektaklu „Cichość” napisanego przez Anetę Ćwieluch na podstawie tekstów F.G.Lorki, D.Diderota, M.Abramowicz. Najpierw spektakl doceniono na jubileuszowej czterdziestej Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu Zdroju, a we wrześniu na festiwalu Relacje Międzypokoleniowe w Stalowej Woli. Jednak najbardziej cieszy, że spektakl „Cichość” znalazł się

Archiwum wpisów

TOP