FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Najbliższe koncerty

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Ojca młodsza grupa podopiecznych pracowni wokalnej MDK prowadzonej przez Marka Łętowskiego wystąpiła 17 maja w Teatrze Starym ze specjalnym koncertem dedykowanym wszystkim rodzicom. Dla niektórych był to debiut sceniczny, dla niektórych pożegnanie z grupą, bo od następnego roku szkolnego będą śpiewać w grupie zaawansowanej.
Wraz z rozkwitającą przyrodą ze snu zimowego wybudzili uczestnicy zajęć gry na keyboardzie prowadzonych w MDK przez Marka Łętowskiego. Co nie znaczy, że przez ostatnie kilka miesięcy próżnowali – wręcz przeciwnie, pracowali intensywnie nad nowym repertuarem, ale w zaciszu pracowni lub swoich domach. Wiosna natomiast pobudziła ich do popisania się swoimi umiejętnościami przed szerszą publicznością.
25 lutego 2019 / Opublikowano w koncerty, newsy, Pracownia wokalna, Relacja, teatr
Pracownia wokalna MDK prowadzona przez Marka Łętowskiego to idealne miejsce dla tych, którzy śnią o śpiewaniu, a nawet o karierze scenicznej. Na prowadzonych w MDK zajęciach talent i głos mają wprawdzie znaczenie, ale jednak najbardziej liczą się chęci, zaangażowanie i odwaga. Miarą sukcesu dla uczestników są przede wszystkim postępy, jakie młodzi wokaliści osiągają z upływem czasu.
29 stycznia 2019 / Opublikowano w koncerty, Mały Bolesławiec, newsy, Relacja, teatr
Zespół Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec” zaprosił nas w piątkowy wieczór na koncert wypełniony kolędami i pastorałkami w ludowej szacie. I popłynęła dobra nowina prosto z młodych serc na cały świat, do wszystkich miejsc, gdzie panuje bieda, gdzie toczą się konflikty, gdzie ludziom brakuje wiary, nadziei i miłości. Oprócz kolęd dobrze wszystkim znanych usłyszeliśmy również

Archiwalne wpisy

Do góry