FORGOT YOUR DETAILS?

Warsztaty wokalne

Prowadzący: Marek Łętowski

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel muzyki, animator kultury. W zawodzie ponad dwadzieścia lat. Większość zawodowego życia spędziłem w Młodzieżowym Domu Kultury. Z naciskiem na dom i na kulturę. Dla moich podopiecznych chcę tworzyć dobre miejsce na dobre chwile. Staram się stawiać im osiągalne cele i pomagać w umacnianiu wiary w siebie. Najważniejsze w mojej pracy jest to, aby młodzi ludzie czuli się w MDK jak w domu. Bezpiecznie, z poczuciem akceptacji i sympatią płynącą z każdej strony.

Grupa wiekowa: od 5 lat

Warsztaty wokalne to pracownia w której młodzi i bardzo młodzi poznają podstawy techniki wokalnej, pracują nad poprawną postawą, oddechem i intonacją.  Pracujemy na polskim repertuarze dbając, aby był dopasowany do wieku i możliwości dziecka. Ważne jest , aby śpiew był dobra zabawą, środkiem do tego aby podnosić samoocenę i poczucie własnej wartości. Nie kształcimy wokalistów, staramy się wychowywać mądrych, świadomych siebie i swoich możliwości ludzi. Muzyka i śpiew są środkami do  osiągniecia tego celu. Regularnie przygotowujemy koncerty na scenie Teatru Starego.
W ramach warsztatów wokalnych od września 2018 r. funkconuje zespół wokalny, czyli mała grupa zdolnych wokalistek (w niedalekiej przyszłości także wokalistów) uczących się śpiewać wielogłosowo. Stawiamy na polifonię, a nazwa zespołu zmienia się wraz z ilością głosów w naszych piosenkach. Aktualnie śpiewamy na trzy głosy, więc zespół nazywa się Iniemamocne3.  Pracujemy nad solowymi występami, ale to wątek poboczny naszej działalności. Staramy się śpiewać na głosy i przekonywać słuchaczy, że robimy to dobrze.

Poniedziałek:

16:30-19:40 - Teatr Stary

Piątek:

16.30-19.40 - Teatr Stary

Środa:

17:00-18:30 - Teatr Stary

Czwartek:

16:00-16:45 (dzieci) - Teatr Stary

Wtorek:

16.00-19.50 - Teatr Stary

Najnowsze informacje

  • Cienie pod parasolami

    Zagrali ostatni raz, na naszej scenie, przed wyjazdem na festiwal WOLNOŚĆ, który odbędzie się w...

  • Wielki, finałowy koncert za nami. Zakończył się I Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Zespołów ...

  • Nasi jadą na festiwal!

    Z dumą informujemy, że nasi aktorzy z pracowni teatralnej FormaT, ze spektaklem pt. „Cien...

  • KROKUSY W GÓRZYŃCU

    W Wielkanocny Poniedziałek spotkaliśmy się na Rozdrożu Izerskim pomiędzy Świeradowem Zdrojem a ...

TOP